• Finał konkursu kociewskiego

    18/5/2015

    W piątek, 15 maja b.r., odbył się w Starogardzie Gdańskim etap finałowy XXXIII Konkursu Regionalnego "Recytujemy poezję i prozę kociewską". Nasze dwie uczennice zajęły III miejsca:

    Zofia Jakubowska - III miejsce w kategorii I-III SP - recytacja

    Anna Lewandowska - III miejsce w kategorii I-III SP - śpiew.

    GRATULUJEMY!

     

  • SPORT

    12/5/2015

    W dniu 12 maja 2015 roku zostały przeprowadzone zmagania lekkoatletek z klas III i IV gminy Nowe oraz kolejne zawody z  cyklu mistrzowska klasa czwarta w sporcie naszej szkoły.

    Oto wyniki poszczególnych konkurencji:

    Wyniki mistrzostwa Gminy Nowe Szkół Podstawowych

     Klas III-IV w biegu na dystansie 400 m.

    1. Jelińska Julia 1,32.07 min.       SP 2 Nowe
    2. Kurrek Oliwia           1,33.94        SP 2 Nowe
    3. Szyplewska Agata 1,37.35        SP 2 Nowe
    4. Kasprowicz Zuzia    1,38.84        SP Tryl
    5. Jankowska Wiktoria       1,41.45        SP 2 Nowe
    6. Chmielecka Klaudia        1,41.75        Sp Tryl
    7. Smeja Agata 1,42.08        SP 2 Nowe
    8. Konkol Natalia         1,43.07        SP 2 Nowe
    9. Kamratowska Julia         1,44.96        SP Tryl
    10. Toszek Zuzia 1,46.08        SP 2 Nowe
    11. Garbulska Kamila   1,46.10        SP 2 Nowe
    12. Kamińska Rozalia   1,47.88        SP 2 Nowe
    13. Smarz Weronika     1,48.74        SP 2 Nowe
    14. Wesołwska Oliwia          1,49.28        SP 2 Nowe
    15. Flisek Kinga    1,49.58        SP 2 Nowe
    16. Mielewska Paulina         1,49.65        SP 2 Nowe
    17. Smeja Marta 1,49.85        SP 2 Nowe
    18. Binerowska Agata          1,51.26        SP 2 Nowe
    19. Umińska Natalia     1,51.65        SP 2 Nowe
    20. Gęszczak Julia         1,52.17        SP 2 Nowe
    21. Kamińska Weronikla      1,52.18        SP 2 Nowe
    22. Wojda Wiktoria 1,56.55        SP 2 Nowe
    23. Różańska Patrycja          1,58.58        SP Tryl
    24. Galikowska Patrycja      2,01.46        SP Tryl
    25. Wysocka Olga          2,01.89        SP 2 Nowe
    26. Malach Kamila         2,01,89        SP 2 Nowe
    27. Rogaczewska Julia          2,06.11        SP Tryl
    28. Cichowicz Julia        2,06.77        SP 2 Nowe

    Wyniki mistrzostwa Gminy Nowe Szkół Podstawowych

     Klas III-IV w biegu na dystansie 50 m.

    1. Toszek Zuzia 7,87 sek.     SP Nowe
    2. Jelińska Julia 7,96    SP Nowe
    3. Smeja Agata 8,15    SP Nowe
    4. Wesołowska Oliwia       8,41    SP Nowe
    5. Jankowska Wiktoria       8,41    SP Nowe
    6. Malach Kamila         8,47    SP Nowe
    7. Szyplewska Agata 8,51    SP Nowe
    8. Kamińska Weronika       8,51    SP Nowe
    9. Gęszczak Julia         8,53    SP Nowe
    10. Flisek Kinga    8,65    SP Nowe
    11. Konkol Natalia         8,65    SP Nowe
    12. Kamińska Rozalia   8,82    SP Nowe
    13. Cichowicz Julia        8,75    SP Nowe
    14. Garbulska Kamila   8,75    SP Nowe
    15. Kurrek Oliwia           8,85    SP Nowe
    16. Binerowska Agata          8,85    SP Nowe
    17. Smarz Weronika     8,88    SP Nowe
    18. Mielewska Paulina         9,03    SP Nowe
    19. Chmielecka Klaudia        9,07    SP Tryl
    20. Wojda Wiktoria 9,09    SP Nowe
    21. Smeja Marta 9,10    SP Nowe
    22. Umińska Natalia     9,19    SP Nowe
    23. Kamratowska Julia         9,20    SP Tryl
    24. Wysocka Olga          9,25    SP Nowe
    25. Michalska Paulina 9,31    SP Tryl
    26. Kasprowiczx Zuzia          9,33    SP Tryl
    27. Różańska Patrycja          9,35   SP Tryl
    28. Galikowska Patrycja      9,56    SP Tryl
    29. Rogaczewska Kamila     10,42 SP Tryl

    Wyniki mistrzowstw Gminy Nowe Szkół Podstawowych

     Klas III-IV w rzucie piłeczką palantową.

     

    1. Binerowska Agata          26 m   SP Nowe
    2. Smeja Marta 25,5    SP Nowe
    3. Jelińska Julia 25        SP Nowe
    4. Kurrek Oliwia           24,5    SP Nowe
    5. Kasprowicz Zuzia    23        SP Tryl
    6. Kamińska Weronika       19,5    SP Nowe
    7. Jankowska Wiktoria       19        SP Nowe
    8. Malach Kamila         18,5    SP Nowe
    9. Toszek Zuzia 18       SP Nowe
    10. Wojda Wiktoria 17,5    SP Nowe
    11. Galikowska Patrycja      17        SP Tryl
    12. Konkol Natalia         16,5    SP Nowe
    13. Umińska Natalia     16,5    SP Nowe
    14. Michalska Paulina 16,5    SP Tryl
    15. Kamratowska Julia         16,5    SP Tryl
    16. Mielewska Paulina         15,5    SP Nowe
    17. Garbulska Kamila   15        SP Nowe
    18. Cichowicz Julia        15        SP Nowe
    19. Szyplewska Agata 14,5    SP Nowe
    20. Flisek Kinga    14        SP Nowe
    21. Różańska Patrycja          13,5    SP Tryl
    22. Smarz Weronika     13,5    SP Nowe
    23. Rogaczewska Kamila     13        SP Tryl
    24. Smeja Agata 13        SP Nowe
    25. Wysocka Olga          12,5    SP Nowe
    26. Wesołowska Oliwia       12,5    SP Nowe
    27. Kamińska Rozalia   12        SP Nowe
    28. Chmielecka Klaudia        11,5    SP Tryl
    29. Gęszczak Julia         11        SP Nowe

    Wyniki mistrzostwa Gminy Nowe Szkół Podstawowych

     Klas III-IV w skoku w dal.

    1. Jelińska Julia 3,65 m         SP 2 Nowe
    2. Kamińska Weronikla      3,43    SP 2 Nowe
    3. Kasprowicz Zuzia    3,42    SP Tryl
    4. Szyplewska Agata 3,39    SP 2 Nowe
    5. Smeja Agata 3,28    SP 2 Nowe
    6. Garbulska Kamila   3,21    SP 2 Nowe
    7. Gęszczak Julia         3,21    SP 2 Nowe
    8. Toszek Zuzia 3,20    SP 2 Nowe
    9. Binerowska Agata          3,18    SP 2 Nowe
    10. Kurrek Oliwia           3,17    SP 2 Nowe
    11. Wesołwska Oliwia          3,13    SP 2 Nowe
    12. Smarz Weronika     3,12    SP 2 Nowe
    13. Smeja Marta 3,07    SP 2 Nowe
    14. Konkol Natalia         2,95    SP 2 Nowe
    15. Chmielecka Klaudia        2,93    Sp Tryl
    16. Mielewska Paulina         2.93    SP 2 Nowe
    17. Flisek Kinga    2,93    SP 2 Nowe
    18. Wojda Wiktoria 2,92    SP 2 Nowe
    19. Wysocka Olga          2,90    SP 2 Nowe
    20. Galikowska Patrycja      2,87    SP Tryl
    21. Michalska Paulina 2,86    SP TRyl
    22. Cichowicz Julia        2,86    SP 2 Nowe
    23. Malach Kamila         2,84    SP 2 Nowe
    24. Kamratowska Julia         2,79    SP Tryl
    25. Kamińska Rozalia   2,75    SP 2 Nowe
    26. Różańska Patrycja          2,60    SP Tryl
    27. Jankowska Wiktoria       2,55    SP 2 Nowe
    28. Rogaczewska Julia          2,45    SP Tryl
    29. Umińska Natalia     2,33    SP 2 Nowe

     

  • MISTRZOWSKA KLASA CZWARTA W SPORCIE

    12/5/2015

        W dniu 12 maja 2015 roku zostały przeprowadzone zmagania lekkoatletek  z  cyklu mistrzowska klasa czwarta w

        sporcie naszej szkoły.

    Oto wyniki poszczególnych konkurencji:

    Bieg długi na dystansie 400 m

    1. Jelińska Julia 1,32.07 min.       4 a
    2. Smeja Agata 1,42.08        4 c
    3. Konkol Natalia         1,43.07        4 a
    4. Toszek Zuzia 1,46.08        4 b
    5. Garbulska Kamila   1,46.10        4 b
    6. Smarz Weronika     1,48.74        4 a
    7. Wesołwska Oliwia          1,49.28        4 c
    8. Smeja Marta 1,49.85        4 c
    9. Binerowska Agata          1,51.26        4 b
    10. Kamińska Weronikla      1,52.18        4 c
    11. Wojda Wiktoria 1,56.55        4 b
    12. Wysocka Olga          2,01.89        4 a
    13. Malach Kamila         2,01,89        4 a

    Bieg długi na dystansie 50 m

    1. Toszek Zuzia 7,87 sek.     4 b
    2. Jelińska Julia 7,96    4 a
    3. Smeja Agata 8,15    4 c
    4. Wesołowska Oliwia       8,41    4 c
    5. Malach Kamila         8,47    4 a
    6. Kamińska Weronika       8,51    4 c
    7. Konkol Natalia         8,65    4 a       
    8. Garbulska Kamila   8,75    4 b
    9. Binerowska Agata          8,85    4 b
    10. Smarz Weronika     8,88    4 a
    11. Wojda Wiktoria 9,09    4 b
    12. Smeja Marta 9,10    4 c
    13. Wysocka Olga          9,25    4 a

     Rzut piłeczką palantową

    1. Binerowska Agata          26 m   4 b
    2. Smeja Marta 25,5    4 c
    3. Jelińska Julia 25        4 a
    4. Kamińska Weronika       19,5    4 c
    5. Malach Kamila         18,5    4 a
    6. Toszek Zuzia 18       4 b
    7. Wojda Wiktoria 17,5    4 b
    8. Konkol Natalia         16,5    4 a
    9. Garbulska Kamila   15        4 b
    10. Smarz Weronika     13,5    4 a
    11. Smeja Agata 13        4 c
    12. Wysocka Olga          12,5    4 a
    13. Wesołowska Oliwia       12,5    4 c

    Skok w dal

    1. Jelińska Julia 3,65 m         4 a
    2. Kamińska Weronikla      3,43    4 c
    3. Smeja Agata 3,28    4 c
    4. Garbulska Kamila   3,21    4 b
    5. Toszek Zuzia 3,20    4 b
    6. Binerowska Agata          3,18    4 b
    7. Wesołwska Oliwia          3,13    4 c
    8. Smarz Weronika     3,12    4 a
    9. Smeja Marta 3,07    4 c
    10. Konkol Natalia         2,95    4 a
    11. Wojda Wiktoria 2,92    4 b
    12. Wysocka Olga          2,90    4 a
    13. Malach Kamila         2,84    4 a

     

    Miesce – punkty dla klasy

    1. 20 pkt.
    2. 17 pkt.
    3. 15 pkt.
    4. 13 pkt.
    5. 11 pkt.
    6. 9 pkt.
    7. 7 pkt.
    8. 5 pkt.
    9. 3 pkt.
    10. 1 pkt.

    klasa

    50 m

    400 m

    Rzut piłeczką

    Skok w dal

    suma

    miejsce

    4 A

    36

    44

    32

    25

    137

    2

    4 B

    28

    27

    39

    34

    128

    3

    4 C

    37

    30

    30

    42

    139

    1

              Tomasz Chyła

     

     

  • 14/5/2015

    Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Apel "11 lat razem w UNII EUROPEJSKIEJ" 13.05.2015 r..Apel przygotowały dzieci ze Szkolnego Klubu Europejskiego - p. Magdę Marszałł

  • 13/5/2015

    Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Lekka atletyka klas III i IV 12.05.2015r..

  • Lekka atletyka klas czwartych i trzecich

    12/5/2015

    We wtorek 12 maja 2015 r. na orliku odbyły się mistrzostwa gminy Nowe szkół podstawowych w lekkiej atletyce klas czwartych i trzecich. W zawodach wystąpiło 24 chłopców ze szkół w Trylu i Nowem. Startowali oni w następujących konkurencjach: biegu na dystansie 50 m i 400 m, skoku w dal oraz rzucie piłką palantową. Sześciu najlepszych w każdej konkurencji otrzymało pamiątkowy dyplom:

    A) Bieg na dystansie 50 m:

    1 miejsce – Mieszko  Reszka

    2 miejsce – Igor  Flisikowski

    3 miejsce – Marcel  Pietruszewski

    4 miejsce – Wiktor  Kwiatkowski

    5 miejsce – Michał  Domachowski

    6 miejsce – Dawid  Jackowski

    B) Skok w dal:

    1 miejsce – Mieszko  Reszka

    2 miejsce – Igor  Flisikowski

    3 miejsce – Marcel  Pietruszewski

    4 miejsce – Michał  Domachowski

    5 miejsce – Piotr  Zimny

    6 miejsce – Wiktor  Kwiatkowski

    C) Rzut piłką palantową:

    1 miejsce – Igor  Flisikowski

    2 miejsce -  Mieszko  Reszka

    3 miejsce – Michał  Domachowski

    4 miejsce – Paweł  Gliwiński

    5 miejsce – Filip  Czyżewski

    6 miejsce – Dawid  Jackowski

    D) Bieg na dystansie 400 m:

    1 miejsce – Mieszko  Reszka

    2 miejsce – Igor  Flisikowski

    3 miejsce -  Filip  Czyżewski

    4 miejsce -  Igor  Jasiński

    5 miejsce -  Nikodem  Mantey

    6 miejsce -  Jakub  Włoch

    Opiekun:  Tomasz Reszke

  • KONKURS RECYTATORSKI

    11/5/2015

    Dnia 10 maja 2015 r. odbyły się szkolne eliminacje do gminnego konkursu recytatorskiego „SŁOWEM OPOWIEDZIANE”.

    W Centrum Kultury „ZAMEK” reprezentować naszą szkołę będą -

    • OLIWIA STANIAK KL. I A
    • PATRYCJA SANDAK KL. I C
    • WIKTOR BULGE KL. I A
    • KAMIL ZNANIECKI KL. I B
    • FILIP CEJROWSKI KL. I C
    • PAWEŁ LEWANDOWSKI KL. II C
    • EMILIA SZCZEBLEWSKA KL. II B
    • PATRYK ZAJĄCZKOWSKI KL. II C
    • ROKSANA PIÓR KL. II B
    • MARTYNA OTLEWSKA KL.II D
    • MAGDALENA ŁOPATOWSKA KL. II E
    • JULIA CICHOWICZ KL.III C
    • WIKTORIA MEGGER KL. III B
    • EMILIA POFELSKA KL. III A
    • DARIA CHMIELECKA KL. III C
    • NATALIA PATOCKA KL. III B

     

    Gratulujemy i życzymy sukcesów !

    B. Rychlewicz

  • RECYTUJEMY POEZJĘ I PROZĘ KOCIEWSKĄ - etap gminny

    5/5/2015

    Dnia 05.05.2015r. w C.K. „Zamek” odbył się gminny etap konkursu RECYTUJEMY POEZJĘ I PROZĘ KOCIEWSKĄ . Naszą szkołę reprezentowało 13 uczniów z klas I-III oraz 2 uczniów z klas V.

    Wyróżnienia otrzymali:

    • Nikola  Klejszmit             kl. I b
    • Anna Kuziemkowska       kl. II a
    • Magdalena Łopatowska   kl. II e
    • Natalia Nowak        kl. III a

    Do finału w Starogardzie Gdańskim zakwalifikowali się:

    1. Nicola  Łapun                  kl. I b

    2. Zofia Jakubowska            kl. I c

    3. Julia Ostrowska     kl. II a

    4. Anna Fankidejska            kl. II c

    5. Anna Lewandowska        kl. III a

    6. Agata Szyplewska           kl. III b

    7. Maciej Rosenkiewicz      kl. V a

    8. Julia Jasińska          kl. V b

    Finał konkursu odbędzie się w dniu 15.05.15 w Starogardzie Gdańskim.

    Katarzyna Balewska

     

     

     

     

     

     

  • 30/4/2015

    Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Uroczysta akademia "KONSTYTUCJA 3 MAJA" 30 IV 2015r..Apel przygotowali uczniowie klasy IV b - wych. Ludmiła Matusiak, kl. I c - wych. Julita Derzewska oraz kl. IV c.

  • Mistrzostwa szkoły chłopców w lekkiej atletyce

    29/5/2015

    W  kwietniu chłopcy klas piątych i szóstych w ramach klasowych mistrzostw szkoły rywalizowali w wybranych konkurencjach lekkoatletycznych. W poszczególnych zawodach zwycięzcami zostali:

    A) SPRINTER SZKOŁY KL.VI:

    1 – Mateusz Kania

    2 – Daniel Reszka

    3 – Jędrzej Szyplewski

    B) SPRINTER SZKOŁY KL.V:

    1 – Tymoteusz Jeliński

    2 – Szczepan Nowicki

    3 – Oliwer Rossa

    B) SKOCZEK w DAL Kl.VI:

    1 – Seweryn Grzyb

    2 – Mateusz Kania

    3 – Eryk Kisły

    B) SKOCZEK w DAL Kl.V:

    1 – Piotr Kozłowski

    2 – Filip Binerowski

    3 – Antek Bujak

    C) RZUT PIŁKĄ PALANTOWĄ Kl.VI:

    1 – Seweryn Grzyb

    2 – Wojciech Matwiejczyk

    3 – Mateusz Kania

    C) RZUT PIŁKĄ PALANTOWĄ Kl.V:

    1 – Oliwer Rossa

    2 – Marcin Chrzanowski

    3 – Kacper Smarz

    Opiekun: Tomasz Reszke

     

  • 29/4/2015

    Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii WIOSENNA LIGA PIŁKARSKA IV 2015r..

  • Wiosenna liga piłkarska

    28/4/2015

    W kwietniu na orliku odbyły się rozgrywki piłkarskie chłopców naszej szkoły. Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn: „Rzeżuszki”, „FC Seba”, „FC Madryt”, „Zza pociągów”, „Parking strzeżony płatny”, „MKS Orlik Nowe”. Graliśmy systemem „każdy z każdym”. Osiągnięto wyniki:

    Drużyna

    Rzeżuszki

    FC  Seba

    FC  Madryt

    Zza  pociągów

    Parking  Strzeżony  Płatny

    MKS  Orlik  Nowe

    Rzeżuszki

     

     

    1 : 1

    15 : 0

    2 : 3

    10 : 0

    7 : 1

    FC  Seba

     

    1 : 1

     

    3 : 0

    2 : 2

    7 : 0

    4 : 0

    FC  Madryt

    0 : 15

    0 : 3

     

    1 : 9

    1 : 5

    1 : 3

    Zza  pociągów

    3 : 2

    2 : 2

    9 : 1

     

    12 : 0

    15 : 0

    Parking  Strzeżony  Płatny

    0 : 10

    0 : 7

    5 : 1

    0 : 12

     

    0 : 3

    MKS  Orlik  Nowe

    1 : 7

    0 : 4

    3 : 1

    0 : 15

    3 : 0

     

     

    Końcowa kolejność:

    1 miejsce –   Zza pociągów (Seweryn Grzyb, Jakub Faleńczyk, Jędrzej Szyplewski, Jakub Lewandowski, Jakub Kwieć, Remigiusz Sumara, Kacper Bojanowski)

    2 miejsce –   FC  Seba (Eryk Kisły, Mateusz Kania, Hubert Mruk, Filip Seweryński, Nikodem Winniewski, Wiktor Praga, Jakub Piór, Jakub Świerczyński, Dariusz Jarzemski)

    3 miejsce –   Rzeżuszki (Daniel Reszka, Paweł Moczyński, Wojciech Matwiejczyk, Adrian Jażdżewski, Kamil Kaszewski, Adrian Górski, Dawid Kurrek, Szymon Zubrzycki, Paweł Rocławski)

    4 miejsce –  MKS Orlik Nowe (Oliwer Rossa, Kacper Smarz, Milan Kamiński, Kamil Mistera, Tymoteusz Jeliński, Patryk Górny-Gładykowski, Kacper Szucki, Kamil Szmeichel, Kacper Mantey)

    5 miejsce –  Parking Strzeżony Płatny (Kamil Boczek, Antek Bujak, Maciej Rosenkiewicz, Filip Binerowski, Piotr Kozłowski, Bartosz Czajka)

    6 miejsce –  FC  Madryt (Oskar Prella, Mateusz Szczygieł, Oskar Mannteufel, Denis Lisek, Kacper Ringwelski, Dawid Włoch, Szymon Kopicki, Maciej Zubrzycki)

    Opiekun: Tomasz Reszke

     

     

  • KONKURS WIEDZY

    21/4/2015

    Dnia 21 kwietnia w Urzędzie Gminy odbył się etap gminny konkursu wiedzy o zamkach państwa krzyżackiego. Wzięło w nim udział 16 osób, w tym 9 z naszej szkoły -6 z klasy VI i 3 z klasy V. Uczniowie ponad 2 miesiące przygotowywali sie do tego trudnego konkursu, obejmującego swym zasięgiem wyłącznie tematykę pozaszkolną. Pierwsze miejsce wywalczyła IZABELA CIESIÓŁKA z klasy VI B i to ona będzie reprezentować naszą gminę w etapie centralnym w Kwidzynie 10 czerwca.
    Na II miejscu znaleźli się:
    Agnieszka Kuziemkowska- V B
    Oliwer Rossa- V C
    Szczepan Nowicki -VB
    Filip Lewandowski- VI B

    Trzecie miejsce zajął Mateusz Kania z klasy VI b. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.
    Anna Kalinowska



     

  • Lekcje historii ...inaczej

    W minionym tygodniu gościem na lekcjach historii w klasach VI był pan Zdzisław Leppek- uczestnik II wojny światowej. Bardzo chętnie przyjął zaproszenie i ciekawie przybliżył uczniom wydarzenia związane z wojną, które bezpośrednio dotyczyły jego i jego rodziny. Uczniowie, podczas spotkania, dowiedzieli się jak wyglądały działania wojenne na naszym terenie. 
    Bardzo dziękujemy za ciekawe informacje.

     Anna Kalinowska

  • RECYTUJEMY POEZJĘ I PROZĘ KOCIEWSKĄ

    23/4/2015

    Dnia 20.04.2015r. odbył się szkolny etap konkursu RECYTUJEMY POEZJĘ I PROZĘ KOCIEWSKĄ . Wzięło w nim udział 26 uczniów z klas I-III oraz dwoje uczniów z klas V. Przy bardzo licznej widowni, uczestnicy przedstawiali po 2 utwory w gwarze ( śpiew i proza lub wiersz i proza). Zmagania oceniało jury w składzie: Wioletta Grzemska, Emilia Zgubińska oraz Anetta Laskowska. Wszyscy uczniowie prezentowali bardzo wysoki poziom, mimo  ogromnej trudności, którą jest recytowanie w gwarze. Do kolejnego etapu, na szczeblu gminnym zakwalifikowali się:

    1. Nikola  Klejszmit      kl. I b
    2. Nicola  Łapun   kl. I b
    3. Zofia Jakubowska      kl. I c
    4. Paweł Nowak    kl. I c
    5. Dominika Smeja        kl. I d
    6. Anna Kuziemkowska   kl. II a
    7. Julia Ostrowska   kl. II a
    8. Daria Rozmarynowska  kl. II b
    9. Anna Fankidejska         kl. II c
    10. Magdalena Łopatowska   kl. II e
    11. Anna Lewandowska         kl. III a
    12. Natalia Nowak         kl. III a
    13. Agata Szyplewska   kl. III b
    14. Maciej Rosenkiewicz       kl. V a
    15. Julia Jasińska          kl. V b

     

    Etap gminny odbędzie się dnia 5 maja w C. K. „ Zamek” o godz.16.00.

    Zapraszamy!

    ORGANIZATOR – Katarzyna BALEWSKA

     

     

     

     

  • 22/4/2015

    Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Uczestniczymy w lekcji rycerskiej.

  • „Trzymaj formę- baw się sportowo, bezpiecznie i zdrowo”

    17/4/2015

    W piątek 17 kwietnia 2015 r. na orliku w Nowem odbyły się zmagania lekkoatletyczne uczniów szkół podstawowych gminy Nowe pod nazwą „Trzymaj formę- baw się sportowo, bezpiecznie i zdrowo”. W zawodach wystartowało 45 dziewcząt i chłopców  klas piątych i szóstych  z Nowego i Tryla. Rywalizowali oni  w takich konkurencjach jak: bieg sprinterski na dystansie 50 m, rzut piłką palantową na odległość, skok w dal z rozbiegu, bieg długi na dystansie 600 m(dziewczęta) i 1000 m(chłopcy).  Za zajęcie miejsc od pierwszego do szóstego w każdej konkurencji zawodniczki i zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

    Opiekun: Tomasz Reszke

page:

News

Contact

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w Nowem
    86-170 Nowe, ul. Myśliwska 2 b
  • (052) 33 285 71
    administrator B. Łepek

Photogallery