świetlica SPOSOBY NA NUDĘ PROPOZYCJE ZAJĘĆ REGULAMIN ZDJĘCIA BOCHLIN rozkład jazdy ZDROJEWO rozkład jazdy MILEWO rozkład

świetlica

Świetlica w budynku przy ul. Myśliwskiej 2 B  tel. 506 726 138

- od poniedziałku do piątku w godz.  6.30 - 15.30

Świetlica w budynku przy ul. Nowej 2  tel. 52 33 28 570 wew.25

- od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.30

Zgłoszenie dziecka do świetlicy szkolnej  wniosek_zapisu_do_swietlicy.docx

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY -

ul. Myśliwska

mgr Marta Literska

mgr Tomasz Chyła

mgr Hanna Szczerba

ul. Nowa

mgr Magdalena Gocek

mgr Andżelika Chabowska

mgr Julita Derzewska

mgr Natalia Mielewska

Zasady obowiązujące w świetlicy szkolnej

1.   Każdego dnia informuję wychowawców świetlicy o przyjeździe i odjeździe ze szkoły.

2. Mam obowiązek zgłosić swoją obecność wychowawcy świetlicy zaraz po przyjeździe do szkoły.

3.   Czas wolny od lekcji spędzam w świetlicy szkolnej pod opieką wychowawcy.

4. Pytam o zgodę wychowawcy, jeżeli chcę opuścić świetlicę.

5. Mogę korzystać z gier i sprzętu sportowego za pozwoleniem wychowawcy.

6. Nie mogę opuszczać świetlicy i terenu szkoły bez pisemnej zgody i informacji opiekuna.

7. W świetlicy zachowuję ciszę, dbam o porządek i zachowuję się kulturalnie.

Uwaga!!!

Opiekunowie są zobowiązani OSOBIŚCIE poinformować wychowawców świetlicy o wszelkich zmianach związanych z innymi godzinami odjazdów i odbiorem dzieci!

Regulamin dowożenia

1. Uczeń powinien punktualnie przybyć na przystanek i czekać na autobus.
  2. Do autobusu należy wchodzić spokojnie, podając swój numerek.
  3. W autobusie należy zachować kulturę i spokój.
  4. Uczeń musi słuchać poleceń opiekuna.
  5. W czasie jazdy autobusem uczniowie siedzą na swoich miejscach, dla własnego bezpieczeństwa nie wolno wstawać ani chodzić.
  6. Przy wysiadaniu z autobusu należy czekać na zgodę opiekuna i wraz z nim przechodzić bezpiecznie przez jezdnię.
  7. W autobusie należy pozostawić po sobie porządek.
  8. Po przyjeździe do szkoły należy zgłosić się do wychowawcy w świetlicy szkolnej
  9. Uczeń może jechać do szkoły i ze szkoły tylko przypisanym sobie kursem. Wszystkie zmiany należy uzgodnić z wychowawcami świetlicy.
  10. W przypadku nieprzestrzegania zaleceń punktu 9 wychowawca świetlicy informuje telefonicznie rodziców/prawnych opiekunów ucznia o zaistniałej sytuacji.. W przypadku braku kontaktu z rodzicami/prawnymi opiekunami zostaje powiadomiona policja.
  • W momencie niestawienia się ucznia na przypisany kurs, szkoła nie ponosi odpowiedzialności za jego powrót do domu.
  • Jeżeli uczeń nie stawił się na przypisany kurs bez wcześniejszego uzgodnienia
    z wychowawcami, autobus nie ma obowiązku odwieźć go do domu późniejszym kursem. W takiej sytuacji ucznia odbiera rodzic/opiekun prawny.