Jolanta Kopka

W szkole uczę religii, a także prowadzę kółka zainteresowań: Kółko fotograficzne i teatralne.

Uczniowie w ramach tych zajęć przygotowują gazetki szkolne "z życia szkoły", robią zdjęcia na uroczystościach szkolnych, przygotowują informacje, a także przeprowadzają wywiady.

Przed nami wiele spotkań ze stowarzyszeniem FotoNowiacy i wspaniałych przygód na plenerach fotograficznych.

Teatr dostarcza dzieciom wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Z okazji świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy przedstawienie " Wielkie rzeczy uczynił mi... ". Grały w nim zarówno dzieci, jak i dorośli.

Obecnie przygotowujemy przedstawienie pt. " Kielich goryczy ". Mamy nadzieję, że dzięki temu, będziemy mogli jeszcze bardziej zblizyć się do Boga.

Zapraszam do śledzenia mojej strony, aby wspólnie cieszyć się z dokonań uczniów, a także liczę na podpowiedzi, aby jeszcze bardziej rozwinąć zdolności i zainteresowania dzieci.

ZAPRASZAM